Zamknij
REKLAMA

Wędrowali po górach, zażywali kąpieli na basenie i wybrali Grzesznika Uśmiechu [ZDJĘCIA]

11:53, 13.07.2018 | E.S
REKLAMA
Skomentuj

Koloniści z Koźmina Wlkp. i okolic powrócili z letniego wypoczynku w Pokrzywnej, w Górach Opawskich w ramach V Akademii Uśmiechu.

Górski klimat najwyraźniej fantastycznie wpłynął na dzieciaki z Koźmina Wlkp. i okolic. Grupa blisko stu osób spędziła 10 dni na koloniach „Akademia Uśmiechu” w malowniczej miejscowości Pokrzywna w Górach Opawskich.

„Akademię Uśmiechu” po raz piąty zorganizował Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie Wlkp., wspólnie z urzędem miejskim. Rektorem, który przez cały czas wspólnie z opiekunkami czuwał nad wypoczynkiem dzieci, był Adam Grzelak. Kolonie odbyły się pod patronatem medialnym „Gazety Krotoszyńskiej”. I już w najnowszym numerze przeczytacie szeroka relacje dzieci z pobytu. a już teraz zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

(E.S)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone